Wersje językowe: PolskiDeutsch

Pole namiotowe Tropik w Sarbinowie - Regulamin

Poniższy regulamin stworzyliśmy ze względu na dobro naszych Letników. Prosimy o przestrzeganie jego zasad. Gospodarz ma prawo usunąć z pola namiotowego Tropik w Sarbinowie osoby, które nie zastosują się do poniższych reguł:

 1. Pole namiotowe Tropik w Sarbinowie rozpoczyna swą działalność 1 maja każdego roku i przyjmuje Gości do 1 września każdego roku.
 2. W celu rezerwacji pokoju gościnnego na polu namiotowym Tropik w Sarbinowie, po telefonicznym uzgodnieniu, wystarczy wysłać przekazem pocztowym zadatek równy 30% sumy za cały pobyt. W przypadku odwołania rezerwacji z powodów od siebie niezależnych, zamawiający ma prawo do zwrotu 50% zadatku, ale tylko w przypadku powiadomienia o tym w okresie 90 dni przed datą rozpoczęcia pobytu. Po przekroczeniu tego terminu kwota ta nie zostanie zwrócona. Osoba, która musi odwołać pobyt już rozpoczęty jest zobligowana do zapłaty za cały pobyt.
 3. Doba na polu namiotowym Tropik w Sarbinowie trwa, w zależności od formy wypoczynku:
  • na polu namiotowym: godz. 12:00 (dzień przyjazdu) - 10:00 (dzień wyjazdu),
  • w przyczepach campingowych oraz w pokojach: godz. 14:00 (dzień przyjazdu) - godz. 10:00 (dzień wyjazdu).
 4. Cisza nocna trwa od godz. 22:00 do godz. 6:00.
 5. Goście proszeni są o zameldowanie się w recepcji pola namiotowego Tropik w Sarbinowie w ciągu godziny od momentu przyjazdu. Aby dokonać meldunku wymagany jest dowód osobisty. Płatność za pobyt na Tropiku dokonywana jest z góry. Płatność może być realizowana tylko gotówką.
 6. W momencie meldunku każdy Gość otrzymuje numer identyfikacyjny, który zobligowany jest zawiesić w widocznym miejscu na namiocie/przyczepie/samochodzie.
 7. Osoby odwiedzające Gości na polu namiotowym / w pokojach gościnnych Tropik w Sarbinowie zobowiązane są zgłosić ten fakt niezwłocznie w recepcji.
 8. W celu zagwarantowania bezpiecznego wypoczynku Gościom, brama wjazdowa Tropiku w godzinach 22:00 - 6:00 jest zamknięta. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Gospodarzem - istnieje możliwość wjazdu bądź też wyjazdu z terenu Tropiku w godzinach 22:00 - 6:00.
 9. Korzystanie z prysznica możliwe jest w godzinach 7:00 - 23:00. W celu skorzystania z natrysku, należy pobrać klucz z recepcji pola namiotowego Tropik w Sarbinowie. Prysznic jest odpłatny (patrz Cennik). Jednorazowa kąpiel trwa 10 min.
 10. Gościom powierza się dbanie o czystość na całym terenie pola namiotowego Tropik w Sarbinowie. Zabrania się składowania śmieci poza miejscami do tego przeznaczonymi.
 11. Zabrania się mycia naczyń poza miejscami do tego przeznaczonymi.
 12. Zabrania się palenia w pokojach gościnnych.
 13. Po każdorazowym skorzystaniu z toalety lub prysznica, Goście powinni zostawić ją w takim stanie, aby miejsce mogło być do dyspozycji innych osób.
 14. Gospodarz zastrzega sobie prawo do wyboru lub zmiany miejsca lokalizacji samochodu, przyczepy campingowej, namiotu, itp. w celu wygodnego i satysfakcjonującego dla wszystkich Gości wzajemnego usytuowania na terenie pola namiotowego Tropik w Sarbinowie.
 15. Zabrania się "okopywania" namiotów, przedsionków przyczep i altan. W przypadku zajścia takiej konieczności - obowiązkiem Gości jest przywrócenie miejsca biwakowania do stanu pierwotnego. Kosztami za powstałe szkody Gospodarz obciąża Gości według uznania.
 16. Zmotoryzowani Goście zobowiązani są zachować szczególną ostrożność na terenie pola namiotowego Tropik w Sarbinowie.
 17. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostawie prądu czy wody, spowodowane awariami elektrowni / wodociągów.
 18. Uprasza się Gości o nadzór nad czworonogami, które na terenie pola namiotowego Tropik w Sarbinowie muszą być prowadzone na smyczy. Zabrania się wprowadzania czworonogów do pokoi gościnnych.
 19. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste pozostawione bez opieki.
 20. Dla dobra wszystkich Gości pola namiotowego / pokoi gościnnych Tropik w Sarbinowie, Gospodarz zastrzega sobie możliwość interwencji w przypadkach nie wymienionych w powyższym Regulaminie. Wyznaczony personel jest upoważniony do zgłaszania jakichkolwiek zaniedbań.
 21. Przyjmuje się, że powyższy Regulamin i każdy jego punkt jest znany i zaakceptowany przez Gości pola namiotowego Tropik w Sarbinowie.

Życzymy udanego wypoczynku,
Gospodarz i pracownicy pola namiotowego Tropik w Sarbinowie.


Projekt i wykonanie: agencja interaktywna ic.online

Poprawny XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!
kontakt